Laird Technologies IAS GM8USM15
GM8USM15 picture photo
Mfg. Part Number
GM8USM15
Manufacturer
Product Category
RF Accessories
Brief Description
MOUNT MAGN 3/4" RG58U SMAM
Datasheet Download
GM8USM15.pdf
Availability of GM8USM15
QUANTITY
GM8USM15 Order Process
Ship out your order
Specifications of GM8USM15
Internal Part NumberEIS-GM8USM15
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyRF Accessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GM8USM15
Related LinksGM8U, GM8USM15 Datasheet, Laird Technologies IAS Distributor
GM8USM15 Details Description
Related parts for GM8USM15
IC ADC 11BIT 66MSPS 32-LQFP datasheet.pdf
CONN HEADER 42POS .100" DUAL TIN datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 630V X7R 1812 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 3POS WALLMNT PINS datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 8 (Coax) Position Panel Mount, Through Hole Solder datasheet.pdf
FUSE AUTOMOTIVE 80A AUTO LINK datasheet.pdf
CAP TANT 120UF 5% 15V AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS CBL MNT PIN datasheet.pdf
Connector Socket 60 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
55/ CABLE OUTER SPACE datasheet.pdf
Micropower DC.DC Converter Adjustable and Fixed 3.3 V, 5 V, 12 V IC datasheet.pdf