LEMO GMA.0B.025.RB
GMA.0B.025.RB picture photo
Mfg. Part Number
GMA.0B.025.RB
Manufacturer
Product Category
Cable and Cord Grips
Brief Description
BEND RELIEF 2.5MM WHITE
Datasheet Download
GMA.0B.025.RB.pdf
Availability of GMA.0B.025.RB
QUANTITY
GMA.0B.025.RB Order Process
Ship out your order
Specifications of GMA.0B.025.RB
Internal Part NumberEIS-GMA.0B.025.RB
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyCable and Cord Grips
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GMA.0B.025.RB
Related LinksGMA.0B, GMA.0B.025.RB Datasheet, LEMO Distributor
GMA.0B.025.RB Details Description
Related parts for GMA.0B.025.RB
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC TXRX PHY 10/100 3.3V 48LQFP datasheet.pdf
RESISTOR CABLE TERMINATING datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 128POS SKT datasheet.pdf
FIXED IND 22NH 600MA 140 MOHM datasheet.pdf
CONN ADAPTER 14P-14P F-M PNL MNT datasheet.pdf
Connector Receptacle 20 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
SENSOR PRESSURE datasheet.pdf
CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RDL datasheet.pdf