LEMO GMA.0B.025.SN
GMA.0B.025.SN picture photo
Mfg. Part Number
GMA.0B.025.SN
Manufacturer
Product Category
Cable and Cord Grips
Brief Description
BEND RELIEF 2.5MM BLACK
Datasheet Download
GMA.0B.025.SN.pdf
Availability of GMA.0B.025.SN
QUANTITY
GMA.0B.025.SN Order Process
Ship out your order
Specifications of GMA.0B.025.SN
Internal Part NumberEIS-GMA.0B.025.SN
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyCable and Cord Grips
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GMA.0B.025.SN
Related LinksGMA.0B, GMA.0B.025.SN Datasheet, LEMO Distributor
GMA.0B.025.SN Details Description
Related parts for GMA.0B.025.SN
RES SMD 392 OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC DISTRIBUTION SW SGL 14-TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 12.1K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 8.3PF 50V U2J 0201 datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.25W 15V IN 3.3V OUT datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 15POS SKT datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
CAP CER 27PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP FILM 330NF 20% 250VDC AXIAL datasheet.pdf