LEMO GMA.1B.045.DA
GMA.1B.045.DA picture photo
Mfg. Part Number
GMA.1B.045.DA
Brief Description
BEND RELIEF 4.5MM BLUE
Datasheet Download
GMA.1B.045.DA.pdf
Availability of GMA.1B.045.DA
QUANTITY
GMA.1B.045.DA Order Process
Ship out your order
Specifications of GMA.1B.045.DA
Internal Part NumberEIS-GMA.1B.045.DA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesB Series Multi-Pin Connectors
K Series
S Series
REDEL 1P and 2P Series Overview
Featured ProductM Series Connectors
M Series - Rugged, Waterproof USB Connectors (IP68)
Accessory TypeStrain Relief
For Use With/Related Products1E, 1K, 1L, 1S Series Connector
Shell Size - Insert-
MaterialPolyurethane Elastomer
FeaturesDust Protected
ColorBlue
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GMA.1B.045.DA
Related LinksGMA.1B, GMA.1B.045.DA Datasheet, LEMO Distributor
GMA.1B.045.DA Details Description
Related parts for GMA.1B.045.DA
CAP TANT 0.68UF 25V 10% AXIAL datasheet.pdf
IC REG BOOST ADJ 2.55A 14WSON datasheet.pdf
CAP CER 0.015UF 100V Z5U RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 99W datasheet.pdf
CONN PLUG 39POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
CAP CER 68PF 400VAC SL RADIAL datasheet.pdf
HEADER datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .125" datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X20MM XCUT datasheet.pdf
IC OPAMP LP GP 8TSSOP datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 48V 200W datasheet.pdf