LEMO GMA.2B.063.RG
GMA.2B.063.RG picture photo
Mfg. Part Number
GMA.2B.063.RG
Manufacturer
Product Category
Cable and Cord Grips
Brief Description
BEND RELIEF 6.3MM GRAY
Datasheet Download
GMA.2B.063.RG.pdf
Availability of GMA.2B.063.RG
QUANTITY
GMA.2B.063.RG Order Process
Ship out your order
Specifications of GMA.2B.063.RG
Internal Part NumberEIS-GMA.2B.063.RG
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyCable and Cord Grips
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GMA.2B.063.RG
Related LinksGMA.2B, GMA.2B.063.RG Datasheet, LEMO Distributor
GMA.2B.063.RG Details Description
Related parts for GMA.2B.063.RG
CONN HSG RCPT 22POS WALLMNT SCKT datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 3.3V 10W datasheet.pdf
CONN TERM BLK 12POS 7.5MM R/A datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM datasheet.pdf
RACK STEEL 31.5X21.3X40.2 GRY datasheet.pdf
CAP TANT 180UF 6.3V 10% 2824 datasheet.pdf
PAC-QTUM-SD25-V0 CBL ASSY datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG datasheet.pdf
MODULE THYRISTOR 105A ADD-A-PAK datasheet.pdf