LEMO GMA.4B.012.DN
GMA.4B.012.DN picture photo
Mfg. Part Number
GMA.4B.012.DN
Manufacturer
Product Category
Cable and Cord Grips
Brief Description
BEND RELIEF 12.0MM BLACK
Datasheet Download
GMA.4B.012.DN.pdf
Availability of GMA.4B.012.DN
QUANTITY
GMA.4B.012.DN Order Process
Ship out your order
Specifications of GMA.4B.012.DN
Internal Part NumberEIS-GMA.4B.012.DN
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyCable and Cord Grips
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GMA.4B.012.DN
Related LinksGMA.4B, GMA.4B.012.DN Datasheet, LEMO Distributor
GMA.4B.012.DN Details Description
Related parts for GMA.4B.012.DN
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 536 OHM 1% 1/2W 2010 datasheet.pdf
TRANS RF NPN 12V 150MA SOT143 datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 10" 0.50MM 32POS datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS WIRE-WIRE datasheet.pdf
RES 1.96K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 16POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf