LEMO GMD.00.028.DG
GMD.00.028.DG picture photo
Mfg. Part Number
GMD.00.028.DG
Manufacturer
Product Category
Cable and Cord Grips
Brief Description
BEND RELIEF 2.8MM GRAY
Datasheet Download
GMD.00.028.DG.pdf
Availability of GMD.00.028.DG
QUANTITY
GMD.00.028.DG Order Process
Ship out your order
Specifications of GMD.00.028.DG
Internal Part NumberEIS-GMD.00.028.DG
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyCable and Cord Grips
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GMD.00.028.DG
Related LinksGMD.00, GMD.00.028.DG Datasheet, LEMO Distributor
GMD.00.028.DG Details Description
Related parts for GMD.00.028.DG
IC CPLD 440MC 5.4NS 144TQFP datasheet.pdf
IC REG CTRLR BST PWM CM 8-SOIC datasheet.pdf
RES 0.499 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 22.1 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 270VIN 24VOUT 100W datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP12T datasheet.pdf
FIXED IND 39UH 212MA 4.6 OHM SMD datasheet.pdf
LUG COPPER 2 HOLE datasheet.pdf
REED SENSOR W/INTEGRAL FLOAT datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom or Top Entry 10 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf