Murata Electronics North America GMD033R71E221KA01D
GMD033R71E221KA01D picture photo
Mfg. Part Number
GMD033R71E221KA01D
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
GMD033R71E221KA01D.pdf
Availability of GMD033R71E221KA01D
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
GMD033R71E221KA01D Order Process
Ship out your order
Specifications of GMD033R71E221KA01D
Internal Part NumberEIS-GMD033R71E221KA01D
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship GMD033R71E221KA01D today.
SeriesGMD033R71E
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GMD033R71E221KA01D
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGMD033R71, GMD033R71E221KA01D Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GMD033R71E221KA01D Details Description
Related parts for GMD033R71E221KA01D
POWER ENTRY FILTERED 10A FASTN datasheet.pdf
EDGECARD EXT PCI 184PS .050 3.3V datasheet.pdf
RES SMD 383 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CAP FILM 10000PF 10% 275VAC RAD datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V datasheet.pdf
IC LED Driver Linear I2C Dimming 120mA 32-VQFN (5x5) datasheet.pdf
MULTI-PAIR 16COND 20AWG BLK 500' datasheet.pdf
PH.MODULE 33KHZ S.VIEW datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X6MM XCUT T412 datasheet.pdf
RES SMD 8.25 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf