3M GPF13.3W9
GPF13.3W9 picture photo
Mfg. Part Number
GPF13.3W9
Manufacturer
Product Category
Films and Filters
Brief Description
GOLD PRIVACY FILTER LAPTOP 13.3"
Datasheet Download
GPF13.3W9.pdf
Availability of GPF13.3W9
QUANTITY
GPF13.3W9 Order Process
Ship out your order
Specifications of GPF13.3W9
Internal Part NumberEIS-GPF13.3W9
Lead Free Status / RoHS StatusNot applicable / Not applicable
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyFilms and Filters
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GPF13.3W9
Related LinksGPF1, GPF13.3W9 Datasheet, 3M Distributor
GPF13.3W9 Details Description
Related parts for GPF13.3W9
TERM BLOCK HDR 24POS 5.08MM datasheet.pdf
RACK ALUM 8X8.5X3.5 BLK datasheet.pdf
IDC CABLE - HKC40H/AE40M/HPL40H datasheet.pdf
RES 19.1K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 24 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
AM2161-SC16-93-1 SH BUSH datasheet.pdf
RES SMD 4.32K OHM 0.1% 0.8W 2010 datasheet.pdf
CONVRT DC/DC 165VIN 7.5VOUT 100W datasheet.pdf
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 7/16" datasheet.pdf
CONN HEADER 32POS STR DUAL .100" datasheet.pdf
FIXED IND 300NH 2A 65 MOHM TH datasheet.pdf
AMPMODU IV HOUSING 6POS datasheet.pdf