Laird Technologies IAS GPSS149DM0-001
GPSS149DM0-001 picture photo
Mfg. Part Number
GPSS149DM0-001
Manufacturer
Product Category
RF Antennas
Brief Description
ANT GPS SV STM CENTER 149MHZ
Datasheet Download
GPSS149DM0-001.pdf
Availability of GPSS149DM0-001
QUANTITY
GPSS149DM0-001 Order Process
Ship out your order
Specifications of GPSS149DM0-001
Internal Part NumberEIS-GPSS149DM0-001
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyRF Antennas
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GPSS149DM0-001
Related LinksGPSS149, GPSS149DM0-001 Datasheet, Laird Technologies IAS Distributor
GPSS149DM0-001 Details Description
Related parts for GPSS149DM0-001
IC ADC LP 18-BIT 480SPS 28-SSOP datasheet.pdf
IC BRIDGE DRIVER PAR TO263-15 datasheet.pdf
CAP CER 11PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
RES SMD 1.87K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 1.05K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 4.99K OHM 1% 1/8W 0505 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 18POS STR 3.5MM datasheet.pdf
SV 7.62HP/07/90G 3.5SN BK BX datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 23 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf