Murata Electronics North America GQM1875C2E110GB12
GQM1875C2E110GB12 picture photo
Mfg. Part Number
GQM1875C2E110GB12
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
GQM1875C2E110GB12.pdf
Availability of GQM1875C2E110GB12
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
GQM1875C2E110GB12 Order Process
Ship out your order
Specifications of GQM1875C2E110GB12
Internal Part NumberEIS-GQM1875C2E110GB12
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship GQM1875C2E110GB12 today.
SeriesGQM1875C2E
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GQM1875C2E110GB12
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGQM1875C, GQM1875C2E110GB12 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GQM1875C2E110GB12 Details Description
Related parts for GQM1875C2E110GB12
IC SW HIGH SIDE SGL 2A 8SOIC datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU SOT23-5 datasheet.pdf
SENSOR 750PSIS 3/8 UNF 5V MINI datasheet.pdf
IC DAC 10BIT OCTAL BUFF 28-TSSOP datasheet.pdf
RECT BRIDGE GPP 800V 20A GBJ datasheet.pdf
IC SWITCH HISIDE SMART TO252-5 datasheet.pdf
SWITCH DETECTOR SPST NO SMD datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DPDT 3A 115V datasheet.pdf
LED RED CLEAR 2SMD datasheet.pdf
LED SUPPLY CV AC/DC 12V datasheet.pdf
SENSOR 5MM 5-24VDC NPN datasheet.pdf