Panduit GR12X4X24PG
GR12X4X24PG picture photo
Mfg. Part Number
GR12X4X24PG
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
CABLE BASKET 12"X4"X24"
Datasheet Download
GR12X4X24PG.pdf
Availability of GR12X4X24PG
QUANTITY
GR12X4X24PG Order Process
Ship out your order
Specifications of GR12X4X24PG
Internal Part NumberEIS-GR12X4X24PG
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2
Category Cables, Wires - Management
FamilyAccessories
SeriesGridRunner™
Accessory TypeCable Routing Basket
For Use With/Related ProductsGridRunner™ Underfloor Cable Routing System
MaterialSteel, Galvanized
Features12" W x 4" H x 24" L (304.8mm x 101.6mm x 609.6mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GR12X4X24PG
Related LinksGR12X, GR12X4X24PG Datasheet, Panduit Distributor
GR12X4X24PG Details Description
Related parts for GR12X4X24PG
PCB COPPER CLAD POS 4 X 6"2 SIDE datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.25A PPAK datasheet.pdf
FIXED IND 47NH 37A 0.26 MOHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 3.16 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 34POS 0.20MM R/A datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 180 OHM 5% 1W 1218 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 50A TO3P datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
RES 17.8K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Socket 12 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
CAP CER 75PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf