Panduit GR12X6X24PG
GR12X6X24PG picture photo
Mfg. Part Number
GR12X6X24PG
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
CABLE BASKET 12"X6"X24"
Datasheet Download
GR12X6X24PG.pdf
Availability of GR12X6X24PG
QUANTITY
GR12X6X24PG Order Process
Ship out your order
Specifications of GR12X6X24PG
Internal Part NumberEIS-GR12X6X24PG
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2
Category Cables, Wires - Management
FamilyAccessories
SeriesGridRunner™
Accessory TypeCable Routing Basket
For Use With/Related ProductsGridRunner™ Underfloor Cable Routing System
MaterialSteel, Galvanized
Features12" W x 6" H x 24" L (304.8mm x 152.4mm x 609.6mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GR12X6X24PG
Related LinksGR12X, GR12X6X24PG Datasheet, Panduit Distributor
GR12X6X24PG Details Description
Related parts for GR12X6X24PG
L BRACKET ONLY datasheet.pdf
IC 8BIT SHIFT REGISTER 16SSOP datasheet.pdf
CAP CER 5600PF 100V NP0 1210 datasheet.pdf
RES 1.8K OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 155.52MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
TOOL APPLICATOR DF1B datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .100" datasheet.pdf