Panduit GR12X6X48PG
GR12X6X48PG picture photo
Mfg. Part Number
GR12X6X48PG
Brief Description
CABLE BASKET 12"X6"X48"
Datasheet Download
GR12X6X48PG.pdf
Availability of GR12X6X48PG
QUANTITY
GR12X6X48PG Order Process
Ship out your order
Specifications of GR12X6X48PG
Internal Part NumberEIS-GR12X6X48PG
MaterialSteel, Galvanized
Features12" W x 6" H x 48" L (304.8mm x 152.4mm x 1219.2mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GR12X6X48PG
Related LinksGR12X, GR12X6X48PG Datasheet, Panduit Distributor
GR12X6X48PG Details Description
Related parts for GR12X6X48PG
IC REG LDO ADJ 3A TO220-3 datasheet.pdf
IC ASYNC FIFO 64X9 10NS 32PLCC datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 10V 10% RADIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 3 RES 100 OHM 6SIP datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST DUAL 20SO datasheet.pdf
Connector Receptacle, Pass Through 10 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONN RCPT 15POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .156" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 122POS .100" datasheet.pdf