Panduit GR21X4X48PG
GR21X4X48PG picture photo
Mfg. Part Number
GR21X4X48PG
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
CABLE BASKET 21"X4"X48"
Datasheet Download
GR21X4X48PG.pdf
Availability of GR21X4X48PG
QUANTITY
GR21X4X48PG Order Process
Ship out your order
Specifications of GR21X4X48PG
Internal Part NumberEIS-GR21X4X48PG
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2
Category Cables, Wires - Management
FamilyAccessories
SeriesGridRunner™
Accessory TypeCable Routing Basket
For Use With/Related ProductsGridRunner™ Underfloor Cable Routing System
MaterialSteel, Galvanized
Features21" W x 4" H x 48" L (553.4mm x 101.6mm x 1219.2mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GR21X4X48PG
Related LinksGR21X, GR21X4X48PG Datasheet, Panduit Distributor
GR21X4X48PG Details Description
Related parts for GR21X4X48PG
CABLE FLAT FLEX 16POS 1MM 18" datasheet.pdf
DIODE MODULE 1.6KV 250A MAGNAPAK datasheet.pdf
IC FPGA 128 I/O 160PQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC 13BIT PCM CODEC 20-TSSOP datasheet.pdf
RELAY SSR SPST SGL 0.2A 6SMD GW datasheet.pdf
IC REG LDO 2.7V 0.3A TSOT23-5 datasheet.pdf
HEX STANDOFF M3 NYLON 17MM datasheet.pdf