Murata Electronics North America GRH111CH130J500
GRH111CH130J500 picture photo
Mfg. Part Number
GRH111CH130J500
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
GRH111CH130J500.pdf
Availability of GRH111CH130J500
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
GRH111CH130J500 Order Process
Ship out your order
Specifications of GRH111CH130J500
Internal Part NumberEIS-GRH111CH130J500
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship GRH111CH130J500 today.
SeriesGRH111CH1
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRH111CH130J500
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRH111C, GRH111CH130J500 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRH111CH130J500 Details Description
Related parts for GRH111CH130J500
DIODE SCHOTTKY 30V 500MA FLIPKY datasheet.pdf
IC TXRX RS-485 3.3V 8SOIC datasheet.pdf