Murata Electronics North America GRK40SL221K50M6305-650
GRK40SL221K50M6305-650 picture photo
Mfg. Part Number
GRK40SL221K50M6305-650
Datasheet Download
GRK40SL221K50M6305-650.pdf
Availability of GRK40SL221K50M6305-650
QUANTITY
GRK40SL221K50M6305-650 Order Process
Ship out your order
Specifications of GRK40SL221K50M6305-650
Internal Part NumberEIS-GRK40SL221K50M6305-650
Delivery TimeIn stock, ship GRK40SL221K50M6305-650 today.
SeriesGRK40SL221K50
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRK40SL221K50M6305-650
MURATA Product CategoryMURATA Components
GRK40SL221K50M6305-650 Details Description
Related parts for GRK40SL221K50M6305-650
RES SMD 11.3K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 15.32A 2.7 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
RES 1.9M OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 48POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 3.16K OHM 1% 1/3W 1206 datasheet.pdf
OSC PROG 2.5NS 20PPM 2.5X3.2MM datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V datasheet.pdf
SL VERT SMT HDR 30 SAU 12 CKT datasheet.pdf
250 TB SOCKET VERTICAL datasheet.pdf
TVS DIODE 9.4VWM 16.38VC AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 23POS SKT datasheet.pdf