Murata Electronics North America GRM0335C1E100DD01D
GRM0335C1E100DD01D picture photo
Mfg. Part Number
GRM0335C1E100DD01D
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
GRM0335C1E100DD01D.pdf
Availability of GRM0335C1E100DD01D
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
GRM0335C1E100DD01D Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM0335C1E100DD01D
Internal Part NumberEIS-GRM0335C1E100DD01D
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship GRM0335C1E100DD01D today.
SeriesGRM0335C1E
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM0335C1E100DD01D
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRM0335C1, GRM0335C1E100DD01D Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM0335C1E100DD01D Details Description
Related parts for GRM0335C1E100DD01D
PWRBLADE R/A LF HDR datasheet.pdf
GANGED 3 OUTLET SDR SNAP 1.5MM datasheet.pdf
CAP ALUM 12UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
TOOL KIT datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 50V X8R 0603 datasheet.pdf
RES 8.3 OHM 8W 1% TO220 datasheet.pdf
FIXED IND 5.1NH 470MA 120 MOHM datasheet.pdf
YLW FRA CONSP 4"X18" CUTS 4"X50Y datasheet.pdf
M801 55C 55#23 SKT RECP THRD datasheet.pdf
TV 37C 37#22D SKT RECP datasheet.pdf
TV 100C 100#22D PIN RECP datasheet.pdf
10UF 100V 8,2X11MM 105C 2000H datasheet.pdf