Murata Electronics North America GRM111CH3R3C500-500
GRM111CH3R3C500-500 picture photo
Mfg. Part Number
GRM111CH3R3C500-500
Datasheet Download
GRM111CH3R3C500-500.pdf
Availability of GRM111CH3R3C500-500
QUANTITY
GRM111CH3R3C500-500 Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM111CH3R3C500-500
Internal Part NumberEIS-GRM111CH3R3C500-500
Delivery TimeIn stock, ship GRM111CH3R3C500-500 today.
SeriesGRM111CH3R3
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM111CH3R3C500-500
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRM111CH3, GRM111CH3R3C500-500 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM111CH3R3C500-500 Details Description
Related parts for GRM111CH3R3C500-500
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Free Hanging (In-Line); Panel Mount Solder Cup datasheet.pdf
CONN HEADER .050" 8POS SMD GOLD datasheet.pdf
IC SRAM 1MBIT 15NS 44TSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 4700UF 20% 100V SNAP datasheet.pdf
CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL datasheet.pdf