Murata Electronics North America GRM31BR32J681KY01L
GRM31BR32J681KY01L picture photo
Mfg. Part Number
GRM31BR32J681KY01L
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
GRM31BR32J681KY01L.pdf
Availability of GRM31BR32J681KY01L
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
GRM31BR32J681KY01L Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM31BR32J681KY01L
Internal Part NumberEIS-GRM31BR32J681KY01L
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship GRM31BR32J681KY01L today.
SeriesGRM31BR32J
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM31BR32J681KY01L
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRM31BR32, GRM31BR32J681KY01L Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM31BR32J681KY01L Details Description
Related parts for GRM31BR32J681KY01L
Connector Receptacle 47 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
RES SMD 1.15KOHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC REG LDO 2.9V 0.15A SC70-5 datasheet.pdf
CONN TERMINATOR PLUG BNC 50OHM datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH 220MA 1.25 OHM datasheet.pdf
CAP CER 160PF 10KV R16 NONSTND datasheet.pdf
CAP CER 680PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
IC RF PWR CNTRL PA 2GHZ 10WSON datasheet.pdf
CABLE 3COND 28AWG SHLD 1000' datasheet.pdf
2X8 SFP+ WITH LIGHT PIPES datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 5% 15V 2214 datasheet.pdf
OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD datasheet.pdf