Murata Electronics North America GRM32ND70J226KE19L
GRM32ND70J226KE19L picture photo
Mfg. Part Number
GRM32ND70J226KE19L
Brief Description
CAP CER 22UF 6.3V X7T 1210
Datasheet Download
GRM32ND70J226KE19L.pdf
Availability of GRM32ND70J226KE19L
QUANTITY
GRM32ND70J226KE19L Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM32ND70J226KE19L
Internal Part NumberEIS-GRM32ND70J226KE19L
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
SeriesGRM
PackagingTape & Reel (TR)
Capacitance22µF
Tolerance±10%
Voltage - Rated6.3V
Temperature CoefficientX7T
Mounting TypeSurface Mount, MLCC
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Package / Case1210 (3225 Metric)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)-
Thickness (Max)0.059" (1.50mm)
Lead Spacing-
Features-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GRM32ND70J226KE19L
Related LinksGRM32ND70, GRM32ND70J226KE19L Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM32ND70J226KE19L Details Description
Related parts for GRM32ND70J226KE19L
DIODE ZENER 3.9V 500MW DO35 datasheet.pdf
CAP FILM 2200PF 5% 63VDC RADIAL datasheet.pdf
CONN CARD EDGE 30POS .156 GREEN datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
DIODE ZENER 16.1V 500MW SOD323F datasheet.pdf
RES SMD 1.49M OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT 14POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .156" datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X35MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf