Murata Electronics North America GRM32NF51E685ZA01L
GRM32NF51E685ZA01L picture photo
Mfg. Part Number
GRM32NF51E685ZA01L
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
GRM32NF51E685ZA01L.pdf
Availability of GRM32NF51E685ZA01L
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
GRM32NF51E685ZA01L Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM32NF51E685ZA01L
Internal Part NumberEIS-GRM32NF51E685ZA01L
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship GRM32NF51E685ZA01L today.
SeriesGRM32NF51E
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM32NF51E685ZA01L
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRM32NF51, GRM32NF51E685ZA01L Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM32NF51E685ZA01L Details Description
Related parts for GRM32NF51E685ZA01L
IC NAND/AND GATE 8-IN 14-DIP datasheet.pdf
IC VIDEO SWITCH SPST SOT23-6 datasheet.pdf
IC CTRLR HOT SWAP SGL 20-QSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
SENSOR 75PSI 3/8-24 UNF 1-5V datasheet.pdf
IC AMP POWER 900MHZ 16QSOP datasheet.pdf
RES SMD 5.1 OHM 1/2W 1206 WIDE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 25W datasheet.pdf
FIXED IND 120UH 480MA 930 MOHM datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2850K 2SMD datasheet.pdf
CAP FILM 250VDC 0.068UF RADIAL datasheet.pdf