Murata Electronics North America GRM36COG010B50Z641PT263
GRM36COG010B50Z641PT263 picture photo
Mfg. Part Number
GRM36COG010B50Z641PT263
Datasheet Download
GRM36COG010B50Z641PT263.pdf
Availability of GRM36COG010B50Z641PT263
QUANTITY
GRM36COG010B50Z641PT263 Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM36COG010B50Z641PT263
Internal Part NumberEIS-GRM36COG010B50Z641PT263
Delivery TimeIn stock, ship GRM36COG010B50Z641PT263 today.
SeriesGRM36COG010B5
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM36COG010B50Z641PT263
MURATA Product CategoryMURATA Components
GRM36COG010B50Z641PT263 Details Description
Related parts for GRM36COG010B50Z641PT263
THERMOELECTRIC ASSY AIR-AIR 3.7A datasheet.pdf
IMPACT BP 3X10 RW SN/PB datasheet.pdf
CAP TANT 1UF 35V 10% 1507 datasheet.pdf
RES SMD 15K OHM 0.1% 0.4W 1206 datasheet.pdf
FIXED IND 270UH 570MA 970 MOHM datasheet.pdf
DIODE ZENER 36V 2W DO204AL datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
CABLE TIE MOUNT #6 SCREW WR datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS INLINE PIN datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 26POS PIN datasheet.pdf