Murata Electronics North America GRM36COG150J50
GRM36COG150J50 picture photo
Mfg. Part Number
GRM36COG150J50
Datasheet Download
GRM36COG150J50.pdf
Availability of GRM36COG150J50
QUANTITY
GRM36COG150J50 Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM36COG150J50
Internal Part NumberEIS-GRM36COG150J50
Delivery TimeIn stock, ship GRM36COG150J50 today.
SeriesGRM36COG
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM36COG150J50
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRM36CO, GRM36COG150J50 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM36COG150J50 Details Description
Related parts for GRM36COG150J50
IC OPAMP GP 38MHZ RRO 8VSSOP datasheet.pdf
Connector Receptacle 36 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
ADAPTER DEBUG TEACLIPPER/STAMP datasheet.pdf
ANTENNA DIPOLE 4.7 TO 6.2 GHZ datasheet.pdf
FIXED IND 1MH 110MA 22.6 OHM SMD datasheet.pdf
RES CHAS MNT 18.2 OHM 1% 10W datasheet.pdf
DIP CABLE 22POS datasheet.pdf