Murata Electronics North America GRM36COG220J50Z500
GRM36COG220J50Z500 picture photo
Mfg. Part Number
GRM36COG220J50Z500
Datasheet Download
GRM36COG220J50Z500.pdf
Availability of GRM36COG220J50Z500
QUANTITY
GRM36COG220J50Z500 Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM36COG220J50Z500
Internal Part NumberEIS-GRM36COG220J50Z500
Delivery TimeIn stock, ship GRM36COG220J50Z500 today.
SeriesGRM36COG22
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM36COG220J50Z500
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRM36COG2, GRM36COG220J50Z500 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM36COG220J50Z500 Details Description
Related parts for GRM36COG220J50Z500
CONN HEADER .100 DUAL R/A 20POS datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM VM 8-SOIC datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD datasheet.pdf
IC LVTTL/GTLP ADJ TXRX 56TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 100V X7R AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W datasheet.pdf
BOOM ASSEMBLY datasheet.pdf
CONN PLUG HOUSING 2POS datasheet.pdf
CAP CER 3.8PF 50V NP0 0201 datasheet.pdf
CRYSTAL 40.610 MHZ 6PF SMT datasheet.pdf