Murata Electronics North America GRM36COG8R2C50-Z641
GRM36COG8R2C50-Z641 picture photo
Mfg. Part Number
GRM36COG8R2C50-Z641
Datasheet Download
GRM36COG8R2C50-Z641.pdf
Availability of GRM36COG8R2C50-Z641
QUANTITY
GRM36COG8R2C50-Z641 Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM36COG8R2C50-Z641
Internal Part NumberEIS-GRM36COG8R2C50-Z641
Delivery TimeIn stock, ship GRM36COG8R2C50-Z641 today.
SeriesGRM36COG8R2
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM36COG8R2C50-Z641
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRM36COG8, GRM36COG8R2C50-Z641 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM36COG8R2C50-Z641 Details Description
Related parts for GRM36COG8R2C50-Z641
RES SMD 4.32K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
Crystal 16.0000MHz 30ppm 30pF 40 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100" datasheet.pdf
EAGLE 4 WAY VALVE AIRAIR RET 248 datasheet.pdf
CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf