Murata Electronics North America GRM39B223K25 0603-223K
GRM39B223K25   0603-223K picture photo
Mfg. Part Number
GRM39B223K25 0603-223K
Datasheet Download
GRM39B223K25 0603-223K.pdf
Availability of GRM39B223K25 0603-223K
QUANTITY
GRM39B223K25 0603-223K Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM39B223K25 0603-223K
Internal Part NumberEIS-GRM39B223K25 0603-223K
Delivery TimeIn stock, ship GRM39B223K25 0603-223K today.
SeriesGRM39B223K25
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM39B223K25 0603-223K
MURATA Product CategoryMURATA Components
GRM39B223K25 0603-223K Details Description
Related parts for GRM39B223K25 0603-223K
IC REG CTRLR BUCK PWM 8-SOIC datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 2A DPAK datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS 22AWG .156 RED datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.25W 3.3VIN +/-5VOUT datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X32MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
RES 18.4K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 97.6 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN BNC JACK R/A 75 OHM PCB datasheet.pdf
CONN HDR datasheet.pdf
OSC MEMS 125.0000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf