Murata Electronics North America GRM39B224K10D
GRM39B224K10D picture photo
Mfg. Part Number
GRM39B224K10D
Datasheet Download
GRM39B224K10D.pdf
Availability of GRM39B224K10D
QUANTITY
GRM39B224K10D Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM39B224K10D
Internal Part NumberEIS-GRM39B224K10D
Delivery TimeIn stock, ship GRM39B224K10D today.
SeriesGRM39B2
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM39B224K10D
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRM39B, GRM39B224K10D Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM39B224K10D Details Description
Related parts for GRM39B224K10D
RES SMD 75K OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
Connector Receptacle 6 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
MOSFET OMNIFETII 40V 30A D2PAK datasheet.pdf
CAP CER 560PF 3KV X7R 1812 datasheet.pdf
CONV DC/DC 10W 9-36VIN +/-12VOUT datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 4A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
RES CHAS MNT 0.133 OHM 1% 5W datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM R-TAB datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
STD POLY MOLDED PARTS datasheet.pdf
CAP FILM 330NF 20% 310VAC AXIAL datasheet.pdf