Murata Electronics North America GRM39C0G100D50-500
GRM39C0G100D50-500 picture photo
Mfg. Part Number
GRM39C0G100D50-500
Datasheet Download
GRM39C0G100D50-500.pdf
Availability of GRM39C0G100D50-500
QUANTITY
GRM39C0G100D50-500 Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM39C0G100D50-500
Internal Part NumberEIS-GRM39C0G100D50-500
Delivery TimeIn stock, ship GRM39C0G100D50-500 today.
SeriesGRM39C0G10
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM39C0G100D50-500
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRM39C0G1, GRM39C0G100D50-500 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM39C0G100D50-500 Details Description
Related parts for GRM39C0G100D50-500
CONN MOD COUPLER 8P8C TO 8P8C datasheet.pdf
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
IC TXRX RS485/422 10MBPS 14-DIP datasheet.pdf
OSC SO 425.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
CABLE 8POS R/A SOCKET-OPEN 1.5M datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64TQFP datasheet.pdf
CAP CER 7PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
LENS SQ 1POS 25X25MM 9.4MM HT datasheet.pdf