Murata Electronics North America GRM39C0G121F50D500
GRM39C0G121F50D500 picture photo
Mfg. Part Number
GRM39C0G121F50D500
Datasheet Download
GRM39C0G121F50D500.pdf
Availability of GRM39C0G121F50D500
QUANTITY
GRM39C0G121F50D500 Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM39C0G121F50D500
Internal Part NumberEIS-GRM39C0G121F50D500
Delivery TimeIn stock, ship GRM39C0G121F50D500 today.
SeriesGRM39C0G12
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM39C0G121F50D500
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRM39C0G1, GRM39C0G121F50D500 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM39C0G121F50D500 Details Description
Related parts for GRM39C0G121F50D500
IC REG LDO 1.2V 5A SPAK-7 datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1.5A SO20 datasheet.pdf
TVS DIODE 77.8VWM 125VC DO201AE datasheet.pdf
TACHOMETER LCD 6 CHAR 3V PNL MT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
TAPE FABRIC 152.4MMX4.6M datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
CONN HDR 63POS 0.100 SMD datasheet.pdf
CONN HDR 80POS 1.27MM datasheet.pdf