Murata Electronics North America GRM39CH130J50D500
GRM39CH130J50D500 picture photo
Mfg. Part Number
GRM39CH130J50D500
Datasheet Download
GRM39CH130J50D500.pdf
Availability of GRM39CH130J50D500
QUANTITY
GRM39CH130J50D500 Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM39CH130J50D500
Internal Part NumberEIS-GRM39CH130J50D500
Delivery TimeIn stock, ship GRM39CH130J50D500 today.
SeriesGRM39CH130
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD0603
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM39CH130J50D500
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRM39CH1, GRM39CH130J50D500 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM39CH130J50D500 Details Description
Related parts for GRM39CH130J50D500
CAP ALUM 220UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
SENSOR 300PSI 9/16-18 UNF 4.5V datasheet.pdf
TVS DIODE 138VWM 244VC 1.5KE datasheet.pdf
CAP CER 6200PF 50V 1% BP 1812 datasheet.pdf