Murata Electronics North America GRM39COG470J50
GRM39COG470J50 picture photo
Mfg. Part Number
GRM39COG470J50
Datasheet Download
GRM39COG470J50.pdf
Availability of GRM39COG470J50
QUANTITY
GRM39COG470J50 Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM39COG470J50
Internal Part NumberEIS-GRM39COG470J50
Delivery TimeIn stock, ship GRM39COG470J50 today.
SeriesGRM39COG
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM39COG470J50
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRM39CO, GRM39COG470J50 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM39COG470J50 Details Description
Related parts for GRM39COG470J50
CONN PLUG CPC 28POS REV SER 2 datasheet.pdf
Connector Receptacle 42 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 4V 10% 2910 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
CONN HEADER VERT GOLD 10POS datasheet.pdf
RES 24.9K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 0.22UF 10% 100V AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN SOCKET PGA ZIF GOLD datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X12MM XCUT T766 datasheet.pdf
TRANS RF NPN 12V 40MA SOT-143R datasheet.pdf