Murata Electronics North America GRM39COH102J25PT
GRM39COH102J25PT picture photo
Mfg. Part Number
GRM39COH102J25PT
Datasheet Download
GRM39COH102J25PT.pdf
Availability of GRM39COH102J25PT
QUANTITY
GRM39COH102J25PT Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM39COH102J25PT
Internal Part NumberEIS-GRM39COH102J25PT
Delivery TimeIn stock, ship GRM39COH102J25PT today.
SeriesGRM39COH1
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM39COH102J25PT
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRM39COH, GRM39COH102J25PT Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM39COH102J25PT Details Description
Related parts for GRM39COH102J25PT
IC EEPROM 1KBIT 3MHZ 8DIP datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 0.15A 8MSOP datasheet.pdf
FIXED IND 39UH 700MA 500 MOHM TH datasheet.pdf
IC TXRX RS-232 W/SHTDWN 20-DIP datasheet.pdf
IC RADIO SIGNAL PROC 44-QFP datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 13POS SKT datasheet.pdf
RES 2.49K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf