Murata Electronics North America GRM40-034X5R335K10
GRM40-034X5R335K10 picture photo
Mfg. Part Number
GRM40-034X5R335K10
Datasheet Download
GRM40-034X5R335K10.pdf
Availability of GRM40-034X5R335K10
QUANTITY
GRM40-034X5R335K10 Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM40-034X5R335K10
Internal Part NumberEIS-GRM40-034X5R335K10
Delivery TimeIn stock, ship GRM40-034X5R335K10 today.
SeriesGRM40-034X
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM40-034X5R335K10
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRM40-034, GRM40-034X5R335K10 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM40-034X5R335K10 Details Description
Related parts for GRM40-034X5R335K10
RES SMD 536 OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
SENSOR 300PSIS 7/16 UNF 5V 12" datasheet.pdf
CAP CER 75PF 50V S2H 0603 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V datasheet.pdf
CONN FORK BLOCK INSUL #6 50PC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 14PIN CRIMP datasheet.pdf
SWITCH ROTARY KEYLOCK datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 16 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf