Murata Electronics North America GRM40-034X7R223K
GRM40-034X7R223K picture photo
Mfg. Part Number
GRM40-034X7R223K
Datasheet Download
GRM40-034X7R223K.pdf
Availability of GRM40-034X7R223K
QUANTITY
GRM40-034X7R223K Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM40-034X7R223K
Internal Part NumberEIS-GRM40-034X7R223K
Delivery TimeIn stock, ship GRM40-034X7R223K today.
SeriesGRM40-034
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM40-034X7R223K
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRM40-03, GRM40-034X7R223K Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM40-034X7R223K Details Description
Related parts for GRM40-034X7R223K
FAN AXIAL 119.5X25.5MM 12VDC datasheet.pdf
RES SMD 665 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW datasheet.pdf
RES SMD 340K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
20W DC/DC-CONV POWERLINE-PLUS datasheet.pdf
OSC PROG 2.5NS 20PPM 2.5X3.2MM datasheet.pdf
CONN RECEPT 40POS 1.27MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156" datasheet.pdf
IC OPAMP I/O FULL SWING 14SOP datasheet.pdf
750 TB PLUGGABLE PLUG datasheet.pdf
RES SMD 0.009 OHM 1% 1W 0805 datasheet.pdf