Murata Electronics North America GRM40COG4R7C50PT
GRM40COG4R7C50PT picture photo
Mfg. Part Number
GRM40COG4R7C50PT
Datasheet Download
GRM40COG4R7C50PT.pdf
Availability of GRM40COG4R7C50PT
QUANTITY
GRM40COG4R7C50PT Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM40COG4R7C50PT
Internal Part NumberEIS-GRM40COG4R7C50PT
Delivery TimeIn stock, ship GRM40COG4R7C50PT today.
SeriesGRM40COG4
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type4000REEL
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM40COG4R7C50PT
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRM40COG, GRM40COG4R7C50PT Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM40COG4R7C50PT Details Description
Related parts for GRM40COG4R7C50PT
JUMPER-H1501TR/A2015L/H1501TR 8" datasheet.pdf
CAP CER 22PF 50V NP0 2-DIP datasheet.pdf
RES 200 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 4POS JAM NUT PINS datasheet.pdf
IC FPGA 172 I/O 484FBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W datasheet.pdf
RES 2.61K OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 40.2K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 13 RES 100K OHM 14DIP datasheet.pdf