Murata Electronics North America GRM422Y5V106Z50PT
GRM422Y5V106Z50PT picture photo
Mfg. Part Number
GRM422Y5V106Z50PT
Datasheet Download
GRM422Y5V106Z50PT.pdf
Availability of GRM422Y5V106Z50PT
QUANTITY
GRM422Y5V106Z50PT Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM422Y5V106Z50PT
Internal Part NumberEIS-GRM422Y5V106Z50PT
Delivery TimeIn stock, ship GRM422Y5V106Z50PT today.
SeriesGRM422Y5V1
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM422Y5V106Z50PT
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRM422Y5, GRM422Y5V106Z50PT Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM422Y5V106Z50PT Details Description
Related parts for GRM422Y5V106Z50PT
SSR OCMOS FET 120MA NC 4-SOP datasheet.pdf
SENSOR OPTO REFL 30MM CH MOUNT datasheet.pdf
CAP CER 5PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 2 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
LED MT SR VERT X 0.740" 3MM 2LD datasheet.pdf
CONN 5MM TERMINAL BLOCK 4POS datasheet.pdf
RES 4.99K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 8POS PIN datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X6MM XCUT datasheet.pdf
IMP100,S,H,V2P10C,LG,OEW39 datasheet.pdf
RES SMD 3.01 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf