Murata Electronics North America GRM426X7R225K10D530
GRM426X7R225K10D530 picture photo
Mfg. Part Number
GRM426X7R225K10D530
Datasheet Download
GRM426X7R225K10D530.pdf
Availability of GRM426X7R225K10D530
QUANTITY
GRM426X7R225K10D530 Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM426X7R225K10D530
Internal Part NumberEIS-GRM426X7R225K10D530
Delivery TimeIn stock, ship GRM426X7R225K10D530 today.
SeriesGRM426X7R22
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeINSTOCKPACK3000
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM426X7R225K10D530
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRM426X7R, GRM426X7R225K10D530 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM426X7R225K10D530 Details Description
Related parts for GRM426X7R225K10D530
CONN TNC PLUG STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
PATCHBAY 2 RACK JACK 90PIN CONN datasheet.pdf
CAP CER 180PF 200V NP0 1206 datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 40.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 200W datasheet.pdf
RES 86.6 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 10 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 5V 1W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" datasheet.pdf
500 TB WIR PRO 45D HI/T datasheet.pdf
CAP FILM 2.2NF 20% 250VAC AXIAL datasheet.pdf