Murata Electronics North America GRM44-1R684K50-500
GRM44-1R684K50-500 picture photo
Mfg. Part Number
GRM44-1R684K50-500
Datasheet Download
GRM44-1R684K50-500.pdf
Availability of GRM44-1R684K50-500
QUANTITY
GRM44-1R684K50-500 Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM44-1R684K50-500
Internal Part NumberEIS-GRM44-1R684K50-500
Delivery TimeIn stock, ship GRM44-1R684K50-500 today.
SeriesGRM44-1R68
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD4532
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM44-1R684K50-500
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRM44-1R6, GRM44-1R684K50-500 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM44-1R684K50-500 Details Description
Related parts for GRM44-1R684K50-500
IC SWITCH QUAD SPST 16DIP datasheet.pdf
IC REG LDO -9V 0.5A TO220F datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .125 SQ WW datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
RES 287 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RSV 1.6 LS9 GY 4.5 SN datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
CONN HEADER BRD/BRD .4MM 50POS datasheet.pdf
762 TB SOCKET OPEN VER datasheet.pdf
IC MOD REG BUCK BOOST 36V 121BGA datasheet.pdf