GainSpan Corporation GS-ADK-TLS2000
GS-ADK-TLS2000 picture photo
Mfg. Part Number
GS-ADK-TLS2000
Manufacturer
Product Category
RF Evaluation and Development Kits, Boards
Brief Description
KIT ADK TLS WEB SERV NO HW
Datasheet Download
GS-ADK-TLS2000.pdf
Availability of GS-ADK-TLS2000
QUANTITY
GS-ADK-TLS2000 Order Process
Ship out your order
Specifications of GS-ADK-TLS2000
Internal Part NumberEIS-GS-ADK-TLS2000
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Design ResourcesDevelopment Tool Selector
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyRF Evaluation and Development Kits, Boards
Series-
TypeTransceiver
Frequency-
For Use With/Related ProductsGS2000
Supplied ContentsBoard
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GS-ADK-TLS2000
Related LinksGS-ADK-, GS-ADK-TLS2000 Datasheet, GainSpan Corporation Distributor
GS-ADK-TLS2000 Details Description
Related parts for GS-ADK-TLS2000
DIODE GEN PURP 200V 30A DO203AB datasheet.pdf
LED RED DIFF 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN MOD COUPLER 8P8C TO 8P8C datasheet.pdf
M4 COAX DIFUSE REFLECT R1 4M CBL datasheet.pdf
RES SMD 33 OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf