Sullins Connector Solutions GSM15DTBN-S189
GSM15DTBN-S189 picture photo
Mfg. Part Number
GSM15DTBN-S189
Brief Description
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD
Datasheet Download
GSM15DTBN-S189.pdf
Availability of GSM15DTBN-S189
QUANTITY
GSM15DTBN-S189 Order Process
Ship out your order
Specifications of GSM15DTBN-S189
Internal Part NumberEIS-GSM15DTBN-S189
Number of Positions30
Card Thickness0.062" (1.57mm)
Number of Rows2
Pitch0.156" (3.96mm)
Features-
Mounting TypeThrough Hole, Right Angle
ColorBlack
Flange Feature-
Operating Temperature-65°C ~ 125°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GSM15DTBN-S189
Related LinksGSM15DT, GSM15DTBN-S189 Datasheet, Sullins Connector Solutions Distributor
GSM15DTBN-S189 Details Description
Related parts for GSM15DTBN-S189
IDC CABLE - MKS60K/MC60F/MPR60K datasheet.pdf
RES SMD 115K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
OSC XO 1.000GHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
RES SMD 205K OHM 1% 1.5W 2512 datasheet.pdf
LED CBI 3MM QUAD LEVEL RT ANGLE datasheet.pdf
IC COMPARATOR MAGNITUDE 28PLCC datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN datasheet.pdf
CAP CER 82PF 400VAC SL RADIAL datasheet.pdf
LINE FILTER 82MH .3 IDC SS COIL datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100" datasheet.pdf