Hirose Electric Co Ltd GT16G-1.5DHQS
GT16G-1.5DHQS picture photo
Mfg. Part Number
GT16G-1.5DHQS
Manufacturer
Product Category
Coaxial Connectors (RF) - Accessories
Brief Description
CONN SUBMINI COAXIAL OUTER FERRU
Datasheet Download
GT16G-1.5DHQS.pdf
Availability of GT16G-1.5DHQS
QUANTITY
GT16G-1.5DHQS Order Process
Ship out your order
Specifications of GT16G-1.5DHQS
Internal Part NumberEIS-GT16G-1.5DHQS
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Connectors, Interconnects
FamilyCoaxial Connectors (RF) - Accessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GT16G-1.5DHQS
Related LinksGT16G-, GT16G-1.5DHQS Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
GT16G-1.5DHQS Details Description
Related parts for GT16G-1.5DHQS
FITTING INSIDE CORNER IVORY datasheet.pdf
IC LI-ION/LI-POLY CTRLR 10MSOP datasheet.pdf
KNIFE CABLE STRIPPING datasheet.pdf
CONN PLUG 79POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
IC ENCODER LINEAR 20-TSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 15POS SKT datasheet.pdf
CONN HDR 13POS 0.100 SMD R/A datasheet.pdf
AM5 SWITCH 16A SPST-NO PIN datasheet.pdf
CRYSTAL 40.610 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf