Hirose Electric Co Ltd GT17HL-26DS-6.5/CR1-MP
GT17HL-26DS-6.5/CR1-MP picture photo
Mfg. Part Number
GT17HL-26DS-6.5/CR1-MP
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
TOOL ACCY
Datasheet Download
GT17HL-26DS-6.5/CR1-MP.pdf
Availability of GT17HL-26DS-6.5/CR1-MP
QUANTITY
GT17HL-26DS-6.5/CR1-MP Order Process
Ship out your order
Specifications of GT17HL-26DS-6.5/CR1-MP
Internal Part NumberEIS-GT17HL-26DS-6.5/CR1-MP
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GT17HL-26DS-6.5/CR1-MP
Related LinksGT17HL-26DS, GT17HL-26DS-6.5/CR1-MP Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
GT17HL-26DS-6.5/CR1-MP Details Description
Related parts for GT17HL-26DS-6.5/CR1-MP
CONN PLUG 48POS 1.2MM VERT SMD datasheet.pdf
CAP FILM 0.027UF 10% 600VDC RAD datasheet.pdf
CONN RCPT 76POS .025 VERT SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 80W datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 22.1K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48LFQFP datasheet.pdf
PREMO-FLEX 1.00 JMPR LGT 76 TYPE datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS PNL MNT SLDR datasheet.pdf
CRYSTAL 40.000 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf
CONN PLUG FMALE 4POS SILVER SLDR datasheet.pdf