Amphenol Industrial GTC00A20-22S
GTC00A20-22S picture photo
Mfg. Part Number
GTC00A20-22S
Brief Description
GT 6C 3#8 3#16 SKT RECP WALL
Datasheet Download
GTC00A20-22S.pdf
Availability of GTC00A20-22S
QUANTITY
GTC00A20-22S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC00A20-22S
Internal Part NumberEIS-GTC00A20-22S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC00A20-22S
Related LinksGTC00A, GTC00A20-22S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC00A20-22S Details Description
Related parts for GTC00A20-22S
RES SMD 4.3 OHM 5% 5W Z BEND datasheet.pdf
IC HEX SCHMTT-TRIG INVRTR 14-QFN datasheet.pdf
KIT DEMO 915MHZ BLACKBIRD datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 8KV RADIAL datasheet.pdf
SENSOR/ACTUATOR CABLE 5POS .06M datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CABLE 8COND 22AWG SLATE 100' datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
CONN HEADER datasheet.pdf
CAP FILM 400VDC 0.27UF RADIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 100POS PIN datasheet.pdf