Amphenol Industrial GTC00R18-12S
GTC00R18-12S picture photo
Mfg. Part Number
GTC00R18-12S
Brief Description
GT 6C 6#16 SKT RECP WALL
Datasheet Download
GTC00R18-12S.pdf
Availability of GTC00R18-12S
QUANTITY
GTC00R18-12S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC00R18-12S
Internal Part NumberEIS-GTC00R18-12S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC00R18-12S
Related LinksGTC00R, GTC00R18-12S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC00R18-12S Details Description
Related parts for GTC00R18-12S
RES SMD 93.1KOHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC XDCP DUAL 64-TAP 2.5K 24-SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
RES 1.69K OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 10UF 25V X7R 1210 datasheet.pdf
PRES SWITCH W/GAUGE NPN OPEN COL datasheet.pdf
MICRO 100C S 72" RBW JACKS datasheet.pdf
CONN RCPT 31POS PNL MNT PIN datasheet.pdf
BASIC SWITCH V BASICS V15 datasheet.pdf
CAP CER 12PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf