Amphenol Industrial GTC01G20-23P
GTC01G20-23P picture photo
Mfg. Part Number
GTC01G20-23P
Brief Description
GT 2C 2#8 PIN RECP LINE
Datasheet Download
GTC01G20-23P.pdf
Availability of GTC01G20-23P
QUANTITY
GTC01G20-23P Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC01G20-23P
Internal Part NumberEIS-GTC01G20-23P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC01G20-23P
Related LinksGTC01G, GTC01G20-23P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC01G20-23P Details Description
Related parts for GTC01G20-23P
CAP FILM 1UF 10% 63VDC RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .100 EXTEND datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 15MA 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
IC SW M0-5 2CH 27A ANLG PWRSSO24 datasheet.pdf
RES SMD 215 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 25W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 41POS SKT datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 41POS SKT datasheet.pdf
ANT ROOTENNA 19DBI 8" MC datasheet.pdf
MICROPHONE datasheet.pdf
SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CAP FILM 620NF 5% 160VDC RAD datasheet.pdf