Amphenol Industrial GTC020R28-21PW-B30
GTC020R28-21PW-B30 picture photo
Mfg. Part Number
GTC020R28-21PW-B30
Brief Description
GT 37C 37#16 PIN RECP BOX
Datasheet Download
GTC020R28-21PW-B30.pdf
Availability of GTC020R28-21PW-B30
QUANTITY
GTC020R28-21PW-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC020R28-21PW-B30
Internal Part NumberEIS-GTC020R28-21PW-B30
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC020R28-21PW-B30
Related LinksGTC020R28, GTC020R28-21PW-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC020R28-21PW-B30 Details Description
Related parts for GTC020R28-21PW-B30
IC MCU 8BIT 14KB OTP 44MQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC SYSTEM CLK CHIP AMD-K8 56SSOP datasheet.pdf
SWITCH ROTARY 2DECK 2POLE datasheet.pdf
INDICATOR INCAND GREEN PANEL MNT datasheet.pdf
CAP MICA 0.03UF 5% 500V RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
XLAMP CXA LED WHITE datasheet.pdf
IC REG BUCK 1V 6A SYNC 24LFCSP datasheet.pdf
RES SMD 178 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
MALE R/A 30A FOR CRIMP/SOLDER datasheet.pdf