Amphenol Industrial GTC02R16S-5SW
GTC02R16S-5SW picture photo
Mfg. Part Number
GTC02R16S-5SW
Brief Description
GT 3C 3#16S SKT RECP BOX
Datasheet Download
GTC02R16S-5SW.pdf
Availability of GTC02R16S-5SW
QUANTITY
GTC02R16S-5SW Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC02R16S-5SW
Internal Part NumberEIS-GTC02R16S-5SW
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC02R16S-5SW
Related LinksGTC02R, GTC02R16S-5SW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC02R16S-5SW Details Description
Related parts for GTC02R16S-5SW
IC TRANS E-PHEMT 2GHZ SOT-343 datasheet.pdf
IC 8051 MCU FLASH 128K 64TQFP datasheet.pdf
TRIMMER 250K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
FEET RUBBER .47" X .12" BLK 1=24 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 24V datasheet.pdf
LED GRN DIFF 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
PTC RESETTABLE 30V 1.60A RADIAL datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 300V 8A TO263AB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W datasheet.pdf
RES 3.24 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf