Amphenol Industrial GTC02R28-15S-023
GTC02R28-15S-023 picture photo
Mfg. Part Number
GTC02R28-15S-023
Brief Description
GT 35C 35#16 SKT RECP BOX
Datasheet Download
GTC02R28-15S-023.pdf
Availability of GTC02R28-15S-023
QUANTITY
GTC02R28-15S-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC02R28-15S-023
Internal Part NumberEIS-GTC02R28-15S-023
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC02R28-15S-023
Related LinksGTC02R28, GTC02R28-15S-023 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC02R28-15S-023 Details Description
Related parts for GTC02R28-15S-023
IC OPAMP INSTR 60KHZ 8SO datasheet.pdf
RES SMD 34.8 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
SENSOR HALL EFFECT FLNG DEUTSCH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC REG LDO 2.85V 0.2A SOT23-5 datasheet.pdf
RES SMD 698 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RELAY REED SPDT 250MA 15V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 3MM ROUND T/H datasheet.pdf