Amphenol Industrial GTC02R28-22S-025
GTC02R28-22S-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTC02R28-22S-025
Brief Description
GT 6C 3#4 3#16 SKT RECP BOX
Datasheet Download
GTC02R28-22S-025.pdf
Availability of GTC02R28-22S-025
QUANTITY
GTC02R28-22S-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC02R28-22S-025
Internal Part NumberEIS-GTC02R28-22S-025
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC02R28-22S-025
Related LinksGTC02R28, GTC02R28-22S-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC02R28-22S-025 Details Description
Related parts for GTC02R28-22S-025
IC 19-BIT BUS INTERFACE 48-TSSOP datasheet.pdf
MEMORY CARD FLASH 128MB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 4V 10% 2910 datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 10V X7R 0603 datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 80V RADIAL datasheet.pdf
RES 50 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 5.23 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf